PLK-foto-koledar 2018

Domov Forumi Fotografija PLK-foto-koledar 2018

  • Avtor
    Prispevki
  • #7043
    Irena
    Uporabnik

      Pozdravljeni vsi člani,

      Leto je že naokoli, novo leto se hitro bliža in skrajni čas je, da se lotimo izbora fotografij za PLK koledar za leto 2018.

      Plan je sicer bil, da bi fotke zbirali sproti in si jih ogledali že med letom…no, se bomo pa zato sedaj malce bolj potrudili… 😉

      Zato pozivam vse člane, da pobrskate v svojem arhivu in izberete nekaj najlepših fotografij podvodnega sveta ali klubskih dogodkov ter jih prinesete na ključku v četrtek v klub ali pošljete meni po mailu.

      Priložnosti za skupno druženje in potapljanje letos ni manjkalo, zato se bo zagotovo našlo kar nekaj zanimivih fotografij.

      Upam na pozitiven odziv, se vidimo v klubu… 🙂

      Lp, Irena

      #7051
      Domi
      Administrator

        Bravo Irena,

        Jaz bi pa vprašal ali nam je lanski model koledarja všeč in bi nadaljevali v tej smeri ali bi šli v drugačno obliko?

        Meni je lanski všeč, vseeno bi pa rad mnenje tudi ostalih članov, da bo koledar kar se da všečen na izgled.

         


        lp, domi

        #7055
        CI
        Uporabnik

          Irena, doreči skrajni rok s konkretnim datumom. Kateri četrtek?

          Ker če mi ne rata, da se ne sekiram še cel december…

          #7056
          Domi
          Administrator

            Oooo, če se lahko malo umešam, predlagam, da se vse skupaj določi čim prej in da v obdelavo Davidu gre enkrat do konca meseca.
            December je nabit z izdelavo koledarjev in hitro nam lahko zbeži iz rok. Čas izdelave pa je ponavadi okoli 14dni.

            Tako, da ja, časa je še ene 10 dni 🙂


            lp, domi

            #7076
            Irena
            Uporabnik

              Domi, se strinjam.

              Se pravi, fotografije naj bi se zbralo do cetrtka 23.11. oz. najkasneje do konca naslednjega tedna.

              Ce gremo v enako izvedbo kot lani, potrebujemo 13 podvodnih fotografij (naslovna + 12)

            • Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.