2. Krvodajalska akcija PLK

Tako kot lansko leto, smo se tudi letos odpravili darovati kri. Izbrani datum je bil 15.11.2012 in tako smo se v lepem številu zbrali na klubskem parkirišču. Sledilo je obujanje spominov na lansko akcijo, kavica ter krof. Kasneje smo se odpravili proti Izolski bolnici, začuda na oddelku za transfuzijo ni bilo nikogar v čakalni vrsti. Tako smo lepo en za drugim hodili od vrat do vrat in se v slabi uri dobili na zasluženi malici. Gasilska slika in že smo drveli proti Izoli kjer sta nas čakala naša člana, prvo Vesna ,ki nas je okrepčala z domačim refoškom, kasneje pa Alen, ki nam je pripravil dobrodošlico svojih domačih dobrot. Dan smo zaključili v klubskih prostorih, kjer smo “nabirali” energijo do zgodnjih jutranjih ur. Pohvala vsem udeležencem letošnje akcije v upanju, da nas bo drugo leto še več. Nekaj slik je zbral Boris na naši FB strani ali v Picasi .

Category: Plk  Tags: , ,
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.